Виставка вишиваних картин «Краплини душі»

1 червня  2011 року в місті Трускавець в Єпархіальному музеї розпочалась виставка вишиваних картин майстрині Світлани Сидоренко «Краплини душі». На виставці представлено близько 80 робіт, на яких є пейжажі, портрети і ікони. Самі роботи вишиті вовняними нитками, в основному – на панамі, лише декілька – на мішковині.  Ці вишиті картини є красивими та барвистими.

Про вишивальницю

Світлана Сидоренко народилася 14 червня 1963 року в м. Стрий Львівської області. Навчалася у Стрийській середній школі № 6. Вперше її роботи були представлені в Стрию на творчій виставці мистецького об’єднання «Стрий-Ко» в 2010 році. Пізніше ці роботи були на виставці у Стрийському музеї Меморіального комплексу «Борцям за волю України». У вересні 2010 року Світлана стала Лауреатом першого всеукраїнського фестивалю творчості інвалідів «Неспокій серця».

Вишита Ікона

Вишита Ікона

Вишиті дельфіни

Вишиті дельфіни

Вишивка - осінь

Вишивка - осінь

Майстриня працює з вишивкою близько 5 годин на добу, але вишиває тільки для себе і те, що їй подобається. Вона хоче зробити виставку пересувною, тобто щоб помандрувати з вишивками іншими населеними пунктами України. Запрошуємо усіх відвідати виставку вишивки, яка  в Єпархіальному музеї триватиме  до 25 липня 2011 року.

Тарас Шафран
Директор
Єпархіального музею

Опубліковано у Новини | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *